logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Sting 2024

S 2024-06-09 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Oficialiai patvirtinta, kad daugybę apdovanojimų pelniusios britų muzikos žvaigždės Stingo koncertą Lietuvoje pradės žinoma italų-prancūzų kilmės atlikėja Giordana Angi. Birželio 9-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune geriausių dainų programą „My Songs“ pristatysiančio Stingo šou pradės prancūzų kilmės italų dainininkė, dainų autorė ir muzikos prodiuserė Giordana Angi.

 

Sting - „Englishman in New York “ : https://www.youtube.com/watch?v=d27gTrPPAyk

Stingo grandiozinis šou „My Songs“ – tai unikalus dinamiškas pasirodymas, kuriame skamba visų mylimiausi hitai, apimantis jo, kaip „The Police“ nario ir taip solo atlikėjo, karjerą. Laikraštis „The Times“ pavadino šį ilgiausią atlikėjo istorjoje koncertinį turą „meistriškumo klase“ ir pabrežė: „Sting išlieka neabejotinai auksčiausio rango atlikėjas, turintis ypač didelį pasaulį užkariavusių hitų katalogą”.

Vos daugiau nei 2-jų valandų trukmės koncerte, nuskambės daugybė ikoninių atlikėjo dainų tarp kurių tokie pop muzikos perlai, kaip “Englishman in New York”, „Fields of Gold“, „Roxanne“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ ir kt. Pasirodymo metu Stingui akomponuos daugelį metų kartu su jo koncertuojant roko muzikantų grupė.

Neseniai Stingas buvo pripažintas prestižinės Anglijos muzikos rašytojų asociacijos „The Ivors Academy” nariu. Gordonas Matthew Thomas Sumneris (tikrasis Stingo vardas) yra tikrų tikriausias tekstų meistras ir įvairių žanrų genijus. Kaip visai neseniai pasisakė pats atlikėjas: „Dainų rašymas yra mano saviterapija, kai tenka spręsti klausimus, kurie nėra patogūs - mirtingumas yra vienas iš jų... ir paradoksas rašyti dainas, kurios skamba laimingai, bet iš tikrųjų jos yra tarsi priešingos“.

Sting - „Fields of Gold“ : https://www.youtube.com/watch?v=KLVq0IAzh1A

Vieša bilietų prekyba į Stingo koncertą prasidės jau šį penktadienį (lapkričio 10 d.) nuo 10 val. visose Bilietai.lt kasose ir internetu www.bilietai.lt. Dviem dienom anksčiau, trečiadienį (lapkričio 8 d.) nuo 10 val., pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

Stingo turo „Sting: My Songs 2024“ koncertą Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ kartu su pirmaujančia pasaulyje renginių organizaimo kompanija „Live Nation Entertainment“ (NYSE: LYV) kuria sudaro pasaulinės rinkos lyderiai: „Ticketmaster“, „Live Nation Concerts“ ir „Live Nation Sponsorship“.

The Police - „Every Breath You Take“ : https://www.youtube.com/watch?v=OMOGaugKpzs

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Sting 2024 S 2024-06-09 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 65.10 - 115.10
Renginys Sting 2024
Data / Laikas S 2024-06-09 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 65.10 - 115.10
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo lapkričio 10 d. iki 24 d. Neparduotos Audi klubo vietos lapkričio 25 d. patenka į viešą prekybą.
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys Sting 2024
Data / Laikas S 2024-06-09 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 65.10 - 115.10
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ZUCCHERO Overdose DAmore World Tour 2024 ZUCCHERO Overdose DAmore World Tour 2024 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Daddy Was A Milkman Daddy Was A Milkman Monte Pacis, Kaunas
Pirkti bilietą FIVE FINGER DEATH PUNCH FIVE FINGER DEATH PUNCH Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti