logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour

Š 2024-05-18 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Ryškiausia lotynų muzikos superžvaigždė J Balvin surengs koncertą Lietuvoje

Pasiruoškite karščiausiam metų šou - pasaulinė muzikos superžvaigždė J Balvin surengs koncertą Lietuvoje. Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad vienas populiariausių lotynų muzikos atlikėjų J Balvin į mūsų šalį atvyks 2024 m. pavasarį. Pirmąkart Lietuvoje koncertuosiantis J Balvin įspūdingą šou surengs kitų metų gegužės 18-ąją dieną didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune. Muzikos apdovanojimų rekordininkas J Balvin, kurio įrašai pasaulyje parduoti didesniu nei 35 mln. tiražu, „Que Bueno Volver A Verte“ gastrolių Europoje koncertuose pristatys visus didžiausius hitus ir naujausias dainas.

Bilietus į išskirtinį J Balvin šou visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo šio penktadienio (gruodžio 1 d.) 10 val. ryto. Dieną prieš, lapkričio 30-ąją, bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

J Balvin - „Mi Gente“: https://youtu.be/wnJ6LuUFpMo

Medeljine, antrame pagal dydį Kolumbijos mieste po Bogotos, gimęs José Álvaro Osorio Balvín, profesionaliai žinomas kaip J Balvin, šiandien yra bene populiariausias Kolumbijos dainininkas. Dažnai tituluojamas reggaeton muzikos princu, J Balvin yra vienas daugiausiai įrašų pasaulyje pardavusių lotynų muzikos atlikėjų. Skaičiuojama, kad jo parduotų įrašų skaičius yra didesnis nei 35 mln. Kaip žinia, kitos ryškios lotynų muzikos žvaigždės Ricky Martin, Enrique Iglesias ir Shakira sėkmės pasaulyje sulaukė tik po to, kai įrašė albumus anglų kalba. J Balvin, nors bendradarbiauja su daugeliu anglakalbių atlikėjų, ir toliau dainuoja beveik vien tik ispaniškai ir tikisi ispanų kalba atliekamą muziką pristatyti plačiajai pasaulinei auditorijai.

J Balvin - „Safari“ (ft. Pharrell Williams, BIA, Sky): https://youtu.be/JWESLtAKKlU

J Balvin laimėjo vienuolika „Billboard Latin Music Awards“, šešis „Latin Grammy“ apdovanojimus, penkis „MTV“ vaizdo muzikos apdovanojimus, septynis „Latin American Music Awards“ muzikos apdovanojimus ir buvo pristatytas keturiems „Grammy“ apdovanojimams. 2017 m. vykusioje „BMI Latin Awards“ ceremonijoje už indėlį į lotynų muzikos industriją atlikėjas buvo pripažintas „Geriausiu metų šiuolaikinės lotynų muzikos dainų autoriumi“, taip pat pelnė pirmąjį „Lo Nuestro Awards“ ceremonijoje įteiktą „Global Icon Award“ apdovanojimą už indėlį į lotynų muzikos sklaidą pasaulyje. 2017 m. J Balvin tapo pirmuoju lotynų amerikiečiu, tapusiu pagrindine žvaigžde pasauliniuose muzikos festivaliuose „Coachella“, „Tomorrowland“ ir „Lollapalooza“. 2017 m. „Gineso rekordų knyga“ pripažino jį „antrosios kartos reggaeton revoliucijos lyderiu“. 2020 m. J Balvin buvo pristatytas rekordiniam skaičiui „Latin Grammy“ apdovanojimų laimėti - atlikėjas pretendavo nugalėti net 13-oje nominacijų.

„Black Eyed Peas“, J Balvin - „Ritmo (Bad Boys For Life)“: https://youtu.be/EzKkl64rRbM

Kitų metų pavasarį Lietuvoje pirmąkart koncertuosiantis J Balvin yra vienas darbščiausių muzikos atlikėjų. Gegužės 18-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune pasirodysiantis populiariausiu lotynų muzikos atlikėju tituluojamas muzikantas įrašė ir išleido hitais tapusias dainas kartu su gausybe žvaigždžių pradedant populiariuoju atlikėju Ed Sheeran, Dua Lipa, Beyoncé, Pharrell Williams, Camila Cabello, Justin Bieber, Khalid, Cardi B, David Guetta, Skrillex, Ariana Grande, Selena Gomez, „The Black Eyed Peas“, Iggy Azalea, Pitbull, Rosalía, Anitta, Sean Paul, Karol G, Bad Bunny, Usher, DJ Khaled, „Major Lazer“, Chris Brown, Tyga, Post Malone, Daddy Yankee, Liam Payne („OneDirection“), „Maroon 5“ ir baigiant grupe „Metallica“.

J Balvin – „Wherever I May Roam“: https://youtu.be/rTU8wYALhnI

Muzikinę karjerą J Balvin pradėjo 2007 m., kada pasirodė debiutinis mixtape albumas „Real“. Pirmos sėkmės sulaukė praėjus dvejiems metams, kada singlas „Ella Me Cautivó“ pasiekė populiariausių Kolumbijos hitų Top 20. 2012-aisiais J Balvin pakartotinai išleido debiutinį albumą ir pasirašė kontraktą su didžiausios pasaulyje įrašų kompanijos „Universal Records“ padaliniu „Capitol Latin“. Didžioji sėkmė J Balvin aplankė 2014 m. pradžioje, kada buvo išleistas bendrai su Puerto Riko dainininku Farruko įrašytas singlas „6 AM“. Ypač populiariu tapęs hitas „Billboard Latin Airplay“ hitų sąraše pasiekė 43, o vėliau ir 1 vietą. Netrukus J Balvino albumas „La Familia“ užėmė dešimtąją vietą „Billboard“ populiariausių lotynų muzikos albumų sąraše ir iš viso jame išsilaikė 122 savaites.

J Balvin - „6 AM“ (ft. Farruko): https://youtu.be/yUV9JwiQLog

Netrukus po to, J Balvin Jungtinėse Valstijose išleido savo antrąjį kūrinį „Ay Vamos“, kuris įtvirtino jo vardą Lotynų Amerikos rinkoje ir pelnė pirmąjį „Latin Grammy“ apdovanojimą „Best Urban Song“ nominacijoje. Šios dainos muzikinis vaizdo klipas yra vienas iš visų laikų žiūrimiausių lotynų muzikos klipų, sulaukęs daugiau nei milijardo peržiūrų. Paskatintas sėkmės, J Balvin įrašė didelės sėkmės sulaukusias dainų versijas su pasaulinio garso žvaigždėmis Justin Bieber („Sorry“), Ariana Grande („The Way“ ir „Problem“), Robin Thicke („Blurred Lines“), „Maroon 5“ („Maps“) ir Prince Royce („Stuck On A Feeling“). 2020 m. J Balvin buvo pristatytas rekordiniam skaičiui - 13 „Latin Grammy“ apdovanojimų laimėti.

J Balvin - „Ay Vamos“: https://youtu.be/TapXs54Ah3E

2016-uosius J Balvin pradėjo su trenksmu ir išleido didžiuliu lotynų muzikos hitu tapusią dainą „Ginza“, apie kurį žurnalas „Rolling Stone“ rašė: „daina „Ginza“ yra geriausios trys minutės reggaeton muzikos istorijoje“. Muzikinis dainos klipas pagerino daugiausiai lotynų muzikos vaizdo klipo peržiūrų per pirmąsias 24 val. rekordą - daugiau nei 2 mln. peržiūrų. Tų pačių metų birželį J Balvin išleido antrąjį studijinį albumą „Energia“, padovanojusį hitus „Bobo“, „Safari“ ir „Sigo Extranandot“.

J Balvin - „Ginza“: https://youtu.be/zZjSX01P5dE

2017-ųjų vasarą atlikėjas išleido kol kas sėkmingiausią savo hitą - kartu su prancūzų DJ'umi Willy William įrašytą dainą „Mi Gente“. Praėjus vos porai mėnesių po pasirodymo, „Mi Gente“ užkariavo muzikos klausymosi platformos „Spotify“ skelbiamą „Global Top 50“ hitų sąrašą, o dainos video peržiūrų skaičius „YouTube“ platformoje peržengė 1 mlrd. ribą. Netrukus buvo išleista remiksuota dainos versija, kuri buvo įrašyta su amerikiečių dainininke Beyoncé - tai padėjo „Mi Gente“ pasiekti trečiąją vietą JAV hitų tope.

J Balvin, Willy William - „Mi Gente“ (ft. Beyoncé): https://youtu.be/APHgDFRpCi0

2018 m. buvo išleistas trečiasis studijinis albumas „Vibras“, kurį pristatė dvi hitais tapusios dainos „Machika“ ir „Ahora“. Jų dėka „Vibras“ pagerino daugiausiai transliacijų per 24 val. klausymosi muzikos platformose rekordą. J Balvin apibūdino savo įrašo skambesį taip: „33% dancehall, 33% R&B ir 33% reggaeton“. Atlikėjas patikslino, kad į albumo kūrybą buvo įdėta daug meilės ir kad jame skamba skirtingos vibracijos, todėl ir pavadinimas „Vibras“: „Tikrasis albumo tikslas buvo parodyti tai, kas vyksta su ispanų muzika, kuri tampa pasauline - mūsų sukurti ritmai yra tokie nuostabūs, kad jums net nereikia suprasti to, apie ką dainuojame, jūs tiesiog pamilstate šias dainas“.

J Balvin, Jeon, Anitta - „Machika“: https://youtu.be/liczsmUSMA4

2019-ųjų vasarą J Balvin netikėtai išleido kartu su puertorikiečių reperiu Bad Bunny įrašytą albumą „Oasis“, kuris pasiekė perkamiausių įrašų Top 10 Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tais pačiais metais J Balvin, kaip išskirtinis svečias, dalyvavo amerikietiškojo futbolo lygos (NFL) finalinės rungtynės „Super Bowl“, kurių pertraukos metu pasirodė įspūdingame šou su dainininkėmis Jennifer Lopez ir Shakira. 2020-aisias atlikėjas išleido ketvirtąjį solo albumą „Colores“, kurio apipavidalinimą ir dainų muzikinius vaizdo klipus sukūrė japonų menininkas Takashi Murakami. 2021 m. J Balvin išleido penktąjį studijinį albumą „José“. Vėliau tais pačiais metais atlikėjas bendradarbiavo su metalo muzikos titanų grupe „Metallica“ - J Balvin įrašė metalistų dainos „Wherever I May Roam“ remiksą, kuris buvo išleistas albume „The Metallica Blacklist“. 2021-uosius J Balvin užbaigė su daina „Una Nota“ - kartu su dainininke Dua Lipa įrašytu hitu.

J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny, Tainy - „Un Dia (One Day)“: https://youtu.be/BjhW3vBA1QU

2022-ųjų kovo mėnesį J Balvin išleido du singlus, kuriuos įrašė su Ed Sheeran. Populiarusis britų muzikantas pasakojo, kad jis su J Balvin susipažino sporto salėje Niujorke, vėliau tą dieną jie kartu pietavo, gėrė kavą ir arbatą, o vėliau susitiko įrašų studijoje. Taip buvo sukurtos dvi dainos „Sigue“ ir „Forever My Love“. Ed Sheeran teigė, kad „mokytis ispanų kalbos buvo tikras iššūkis ir man buvo labai smagu tai daryti“. J Balvin sakė: „norėjau, kad Ed Sheeran ateitų į reggaeton muzikos pasaulį, o jis pakvietė ir mane į savajį - buvo tikrai šaunu girdėti kaip Ed dainuoja ispaniškai“. Nuo tada sklando oficialiai nepatvirtinti gandai, kad J Balvin ir Ed Sheeran įrašė ne dvi, o daugiau dainų, kurios gali būti išleistos atskiru albumu 2024-aisiais metais.

J Balvin, Ed Sheeran - „Forever My Love“: https://youtu.be/bqtMJ391poA

Karščiausiu metų šou pretenduojantį tapti ryškiausios lotynų muzikos superžvaigždės J Balvin koncertą Lietuvoje rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“. Vienas didžiausių lotynų muzikos vardų J Balvin su įspūdingu šou į mūsų šalį atvyks 2024 m. pavasarį. Pirmąkart mūsų šalyje koncertuosiantis J Balvin vienintelį koncertą surengs kitų metų gegužės 18-ąją dieną didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune. Muzikos apdovanojimų rekordininkas J Balvin, kurio įrašai pasaulyje parduoti didesniu nei 35 mln. tiražu, „Que Bueno Volver A Verte“ gastrolių Europoje koncertuose pristatys visus didžiausius hitus ir naujausias dainas.

J Balvin & Ed Sheeran - „Sigue“: https://youtu.be/8pIzxS_G8-g


VIP UPGRADE PAKETAI:

„Good to see you again“
- Susitikimas ir pasisveikinimas;
- Specialus džemperis su gobtuvu;

- Polaroidinė nuotrauka;
- Ankstyvas įėjimas į renginio vietą;
- Galimybė prieš pasirodymą apsipirkti turo atributikos;
- Speciali VIP registracijos vieta;
- VIP dirželis;
- Išskirtinis „VIP GANG“ leidimas, kuriuo dalijamasi per „La Familia“

TAI YRA ATNAUJINTAS PASIŪLYMAS. NORINT PATEKTI Į SUSITIKIMĄ IR PASIMATYMĄ SU ATLIKĖJU, REIKIA TURĖTI GALIOJANTĮ ŠOU BILIETĄ

 

„AMIGOS 4 EVER“
- Specialus džemperis su gobtuvu;
- Galimybė prieš pasirodymą apsipirkti turo atributikos;
- Ankstyvas įėjimas į renginio vietą;
- Speciali VIP registracijos vieta;
- Išskirtinis „VIP GANG“ leidimas, kuriuo dalijamasi per „La Familia“

TAI YRA ATNAUJINTAS PASIŪLYMAS. NORINT PATEKTI Į ŠOU, REIKIA TURĖTI GALIOJANTĮ BILIETĄ

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour Š 2024-05-18 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 70.10 - 195.90
Renginys J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour
Data / Laikas Š 2024-05-18 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 70.10 - 195.90
Svarbi informacija

Daugiau informacijos apie VIP UPGRADE paketus renginio aprašyme!

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo gruodžio 1 d. iki 14 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo gruodžio 15 dienos.

 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour
Data / Laikas Š 2024-05-18 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 70.10 - 195.90
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Daddy Was A Milkman Daddy Was A Milkman Monte Pacis, Kaunas
Pirkti bilietą Sting 2024 Sting 2024 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą FIVE FINGER DEATH PUNCH FIVE FINGER DEATH PUNCH Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Kalnų parkas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti