logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

FIVE FINGER DEATH PUNCH

K 2024-06-13 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Pirmąkart Lietuvoje koncertuos žymi amerikiečių sunkiojo roko grupė „Five Finger Death Punch“

Milijonus įrašų pardavusi sunkiojo roko grupė „Five Finger Death Punch“ pirmąkart koncertuos Lietuvoje. Grupė, kuri neseniai baigė bendrų koncertų su „Metallica“ seriją, skelbia džiugią naujieną: 2024-ųjų vasarą surengs didžiules gastroles Europoje. Šiandien paskelbto turo metu grupė pirmąkart koncertuos Lietuvoje. Vienintelis „Five Finger Death Punch“ koncertas kitų metų birželio 13-ąją dieną įvyks „Žalgirio“ arenoje Kaune. Gastrolėse po Europą grupę lydės specialusis svečias - amerikiečių sunkiojo metalo grupė „Ice Nine Kills“. „Five Finger Death Punch“ koncerte Kaune pristatys pernai išleistą albumą „AfterLife“, naujus kūrinius ir didžiausius savo hitus.

Vieša bilietų prekyba į „Five Finger Death Punch“ koncertą Kaune prasidės jau šį penktadienį (gruodžio 15 d.) nuo 10 val. visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: 
www.bilietai.lt. Diena anksčiau, ketvirtadienį (gruodžio 14 d.), nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub 

„Five Finger Death Punch“ - „Wrong Side Of Heaven“: https://youtu.be/o_l4Ab5FRwM

Pirmąkart Lietuvoje koncertuosianti sunkiojo roko grupė „Five Finger Death Punch“ kitų metų vasarą ne tik pradės didžiules gastroles Europoje, bet ir dalyvaus didžiuosiuose muzikos festivaliuose, kur pristatys savo naujausią albumą „AfterLife“ bei visus klasikinius savo hitus. Grupė koncertuos žymiausiose dvidešimties Europos šalių scenose. Šis turas sutampa su „Metallica“ gastrolėmis „M72 World Tour“, kuriose „Five Finger Death Punch“ taip pat koncertuos kaip specialieji svečiai.

„Five Finger Death Punch“ - „Bad Company“: https://youtu.be/u_VsvZmIWxY

Pagrindinėse „Five Finger Death Punch“ vasaros turo koncertuose muzikos mylėtojai taip pat girdės specialųjį svečią - amerikiečių sunkiojo metalo grupę „Ice Nine Kills“. Ši grupė, kurios albumas „The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood“ pavertė ją viena didžiausių šiuolaikinio metalo muzikos jėgų, taip pat gros kitais metais vyksiančių „Metallica“ gastrolių „M72 World Tour“ koncertuose.

„Five Finger Death Punch“ - „I Apologize“: https://youtu.be/OzvasAJIHb4

„Five Finger Death Punch“ gastroles Europoje pradės kitų metų gegužės 23 d. „OVO“ arenoje Londone (D. Britanija) vyksiančiu koncertu. Vėliau grupė surengs koncertus Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Čekijoje, Austrijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Estijoje, Danijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Liuksemburge, Slovakijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje.

„Five Finger Death Punch“ - „Jekyll And Hyde“: https://youtu.be/HCBPmxiVMKk

„Five Finger Death Punch“ neseniai išleido savo aštuntojo studijinio albumo „F8“ vinilo plokštelę. Taip pat, pirmą kartą išleido albumą riboto tiražo kolekcinės kasetės formatu. Šis įrašas, kuris buvo išleistas 2020 m., debiutavo pirmoje vietoje viso pasaulio roko muzikos topuose, o JAV, Austrijoje, Australijoje, Kanadoje, Suomijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitur pasiekė perkamiausių Top 10. Albumą „F8“ išpopuliarino hitais tapę singlai „Inside Out“, „A Little Bit Off“, „Living The Dream“ ir „Darkness Settles In“. Įtakingas muzikos leidinys „Metal Hammer“ šį albumą pavadino „geriausiu grupės karjeros įrašu“.

„Five Finger Death Punch“ - „A Little Bit Off“: https://youtu.be/Ve3fcInpKj0

„Five Finger Death Punch“ yra daugybę platiniais tiražais parduotų albumų išleidusi sunkiojo roko grupė, garsėjanti ypač energingais koncertiniais šou. Pastaruosius penkerius metus „Five Finger Death Punch“ tvirtai laikosi geriausių sunkiojo roko muzikos grupių trejetuke. Net 10 grupės hitų buvo pasiekę 1-ąją vietą populiariausių roko hitų sąraše „Billboard Mainstream Rock Airplay“. Nuo 2007 m. grupė išleido 28 didelės sėkmės sulaukusius singlus, iš kurių 15 tapo hitais Nr. 1. Grupė taip pat išleido aštuonis studijinius albumus ir du geriausių dainų rinkinius „Greatest Hits“. Vienas iš grupės įkūrėjų, gitaristas Zoltan Bathory, neseniai tapo kultinio „Call Of Duty“ vaizdo žaidimo serijos dalimi - žaidime yra specialiai pagal jį sukurtas personažas. 

„Five Finger Death Punch“ - „Wash It All Away“: https://youtu.be/l9VFg44H2z8

„Five Finger Death Punch“ pelnė daugybę apdovanojimų ir garbės titulų, taip pat, prestižinį Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės asociacijos apdovanojimą „Soldier Appreciation Award“, kuris anksčiau buvo suteiktas tik rock'n'roll karaliui Elvis Presley. Tapę vienu iš labiausiai atpažįstamų muzikos vardų, „Five Finger Death Punch“ pastoviai koncertuoja visuose didžiuosiuose muzikos festivaliuose ir išparduoda arenas visame pasaulyje, o šiemet ir kitąmet gros grupės „Metallica“ gastrolėse „M72 World Tour“. Turėdama daugybę ištikimų gerbėjų visame pasaulyje, „Five Finger Death Punch“ nuolat demonstruoja savo įsipareigojimą keisti pasaulį ir renka nemažai lėšų įvairioms labdaros organizacijoms.

„Five Finger Death Punch“ - „Gone Away“: https://youtu.be/BIQK4-9YFW0

„Ice Nine Kills“ yra amerikiečių sunkiojo metalo grupė iš Bostono, Masačusetso valstijos, pasirašiusi sutartį su „Fearless Records“. Muzikantai pavadinimą grupei pasiskolino iš 1963 m. išleisto žymaus rašytojo Kurt Vonnegut romano „Cat's Cradle“. „Ice Nine Kills“ išleido tris EP ir šešis studijinius albumus. 2021 m. išleistas grupės įrašas „The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood“ tapo pirmuoju, pasiekusiu perkamiausių albumų Top 20 Jungtinėse Amerikos Valstijose. Netrukus „Ice Nine Kills“ pradėjo koncertuoti su didžiausiomis sunkiosios muzikos žvaigždėmis „Slipknot“, „Falling In Reverse“, „In This Moment“, „Black Veil Brides“, „Motionless In White“ ir daugeliu kitų. 

„Ice Nine Kills“ - „The American Nightmare“: https://youtu.be/JXq2TBAuL8o

Visus 2023-uosius grupė koncertavo „Metallica“ gastrolėse „M72 World Tour“, kuriose dalyvaus ir kitais metais. Taip pat, grupė surengė sėkmingas savo gastroles po JAV ir Europą. Didelės sėkmės sulaukė antrus metus iš eilės grupės muzikantų rengiama siaubo tematikos konferencija „The Silver Scream Con“, į kurią buvo išparduoti visi bilietai. „Ice Nine Kills“ muziką kiekvieną mėnesį „Spotify“ muzikos platformoje klausosi per 2 mln. melomanų, jos įrašai transliuoti daugiau nei 700 mln. kartų, o „YouTube“ platformoje grupės vaizdo klipai sulaukė daugiau nei 200 mln. peržiūrų.

„Ice Nine Kills“ - „A Grave Mistake“: https://youtu.be/sPfYpOJ3shY

Vienintelis „Five Finger Death Punch“ koncertas Lietuvoje įvyks 2024-ųjų metų birželio 13-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune. Gastrolėse po Europą grupę lydės specialusis svečias - amerikiečių sunkiojo metalo grupė „Ice Nine Kills“. „Five Finger Death Punch“ koncerte Kaune pristatys pernai išleistą albumą „AfterLife“, naujus kūrinius ir didžiausius savo hitus. „Five Finger Death Punch“ gastrolių koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
FIVE FINGER DEATH PUNCH K 2024-06-13 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 70.10 - 87.60
Renginys FIVE FINGER DEATH PUNCH
Data / Laikas K 2024-06-13 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 70.10 - 87.60
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo gruodžio 8 d. iki 29 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo gruodžio 30 dienos.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys FIVE FINGER DEATH PUNCH
Data / Laikas K 2024-06-13 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 70.10 - 87.60
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Daddy Was A Milkman Daddy Was A Milkman Monte Pacis, Kaunas
Pirkti bilietą Sting 2024 Sting 2024 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Kalnų parkas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti