logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Jaunimo festivalis VibeLift 2024

Pn 2024-05-10 11:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
VibeLift 2024 – tai ne tik jaunimo motyvacinis festivalis, bet ir kelionė į ateitį. Festivalis skirtas įkvėpti ir motyvuoti jaunimą siekti tikslų, emocinio saugumo, finansinės gerovės ir karjeros.
Šiais metais didžiausias jaunimo renginys kviečia jaunimą atrasti, kaip dirbtinis intelektas (DI) ir technologijos keičia darbo ir mokymosi aplinką, kokių įgūdžių reikės rytojaus profesijoms ir kaip išlikti bei tobulėti tokiame besikeičiančiame pasaulyje. Išskirtinėmis istorijomis iliustruosime, kad žmogiškasis potencialas turi neribotas galimybes, kurios skleidžiasi ir auga, kai esame atviri pokyčiams, drąsūs veikti ir priimti sprendimus. Festivalis atskleis, kaip žmogiškosios vertybės ir žmogaus potencialas gali prisidėti prie asmeninio ir profesinio augimo.
Programoje garsūs ir žinomi vardai (programa nuolat pildoma):

8 Kambarys
Ieva Mackevičienė
Vidas Bareikis
Marijonas Mikutavičius  
Indrė Kavaliauskaitė
Mantas Kalnietis
Žygimantas Gečas
Gabija Skučaitė
Sergejus Maslobojevas
Inidė Jasnauskaitė ir Osvaldas Jonaiti
Nedas Zimantas 
Šarūnas Kezys 
 
Didysis vakaro koncertas su DJ Nevykele
Renginio vedėjas Dovydas Laukys
 
 

Važiuok su savo klase

Vyk į festivalį su visą klase, nes drauge ne tik smagiau, bet ir pigiau! Grupėms virš 15 asmenų taikoma 20% nuolaida bilietams. Tad nieko nelauk, burk klasės draugus, dalyvauk didžiausiame jaunimo festivalyje ir patirk didžiausią metų nuotykį!
 
„VibeLift“ mokytojams
 
Festivalio metu mokytojai taip pat nenuobodžiauja! Švietimo pokyčių judėjimas „EduAction“ siekdami tobulinti mokytojų bei švietimo lyderių kompetencijas, kiekvienais metais pristato specialią programą mokytojams. Į renginį atvykstantys pedagogai, lydintys savo mokinius (ne mažiau 15 mokinių), galės nemokamai dalyvauti šiame visos dienos forume, tobulinti savo kompetencijas ir gauti tai patvirtinantį pažymėjimą.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jaunimo festivalis VibeLift 2024 Pn 2024-05-10 11:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 20.00 - 32.30
Renginys Jaunimo festivalis VibeLift 2024
Data / Laikas Pn 2024-05-10 11:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 20.00 - 32.30
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 9:30
Renginio trukmė: 7:00
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
Važiuok su savo klase
 
Vyk į festivalį su visą klase, nes drauge ne tik smagiau, bet ir pigiau! Grupėms virš 15 asmenų taikoma 20% nuolaida bilietams. Tad nieko nelauk, burk klasės draugus, dalyvauk didžiausiame jaunimo festivalyje ir patirk didžiausią metų nuotykį!
 

 

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Nauji klubo nariai bilietus perka nuo vasario 6 d. iki vasario 20 d..


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
SMK Aukštoji mokykla
Nemuno g. 2 Klaipėda Klaipėda
hi@vibelift.lt +370 635 84064
Įmonės kodas: 291823650
PVM kodas LT100007267913
Renginys Jaunimo festivalis VibeLift 2024
Data / Laikas Pn 2024-05-10 11:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 20.00 - 32.30
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą 69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ PopuliarusPopuliarus69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą SNARKY PUPPY (JAV) PopuliarusPopuliarusSNARKY PUPPY (JAV) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Kaunas PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti