logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Leon Somov x Dub Fx x Ten Walls. Arena show

Pn 2024-03-29 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Kovo 29-ąją „Žalgirio“ arenoje bus užkurtas įspūdingas elektroninės muzikos vakarėlis, kuriame pasirodys vienas garsiausių Lietuvos prodiuserių Leon Somov, australų žvaigždė Dub FX ir geriausiai žinomas Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjas „Ten Walls“.

Pasirodymas moderniausioje šalies arenoje prasidės ne tik nuo Leon Somov sukurtų, bet ir jo mėgstamų kūrinių. Didžiausia elektroninės muzikos scena naujų ritmų įgaus su gyvai kuriama svečio iš Australijos Dub FX muzika, o vakarėlį vainikuos garsiojo „Walking with Elephants“ atlikėjas „Ten Walls“, priversiantis pajudėti kiekvieną šokių muzikos gerbėją.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Leon Somov x Dub Fx x Ten Walls. Arena show Pn 2024-03-29 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 39.80 - 54.30
Renginys Leon Somov x Dub Fx x Ten Walls. Arena show
Data / Laikas Pn 2024-03-29 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 39.80 - 54.30
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/ anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N16
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo vasario 19 d. kovo 4 d. 108 Ramirent klubo sektoriuje. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo vasario 27 dienos.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Žalgiris ventures, UAB
Švitrigailos g. 32 Vilnius
info@zalgirioarena.lt; +37061598636
Įmonės kodas: 306011889
PVM kodas LT100015366915
Renginys Leon Somov x Dub Fx x Ten Walls. Arena show
Data / Laikas Pn 2024-03-29 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 39.80 - 54.30
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Kastytis Kerbedis ''Visoms karalienėms!'' PopuliarusPopuliarusKastytis Kerbedis ''Visoms karalienėms!'' Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą MOKINUKĖS PopuliarusPopuliarusMOKINUKĖS Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą VAIDAS BAUMILA | ARENA SHOW PopuliarusPopuliarusVAIDAS BAUMILA | ARENA SHOW Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą HIPERBOLĖS Legendos grįžta. KAUNAS PopuliarusPopuliarusHIPERBOLĖS Legendos grįžta. KAUNAS Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti