logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

PALAYE ROYALE

K 2024-07-11 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Karščiausia ir geriausia metų grupe paskelbti rokeriai „Palaye Royale“ surengs koncertą Lietuvoje. Antrąkart mūsų šalyje koncertuosianti Kanados ir JAV roko grupė iš Las Vegaso griausmingą pasirodymą surengs šių metų vasarą. „Palaye Royale“ koncertas liepos 11-ąją dieną sudrebins didįjį Lukiškių kalėjimo kiemą Vilniuje. Tai bus vienintelis „Palaye Royale“ pasirodymas mūsų šalyje. 

Bilietus į grupės „Palaye Royale“ koncertą visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti jau nuo pirmadienio (kovo 11 d.) 12 val.

„Palaye Royale“ koncertą Vilniuje, Lukiškių kalėjime apšildys ekstravagantiškoji electro pop žvaigždė iš Slovėnijos — July Jones.

„Palaye Royale“ - „Fever Dream“: https://youtu.be/P6sMdysAYNk

Roko trio „Palaye Royale“, kurios poveikį kritikai prilygino adrenalino injekcijai, anglų muzikinė spauda pakrikštijo „karščiausia 2018 m. grupe“ ir „geriausia metų grupe“. Roko muzikai skirto britų leidinio „Rock Sound“ apdovanojimų ceremonijoje grupė laimėjo „Metų proveržio“ prizą. Kanados ir JAV roko grupę iš Las Vegaso 2008 m. įkūrė broliai Kroppai - Remingtonas Leithas, Sebastianas Danzigas ir Emersonas Barrettas. Pradžioje jie vadinosi „Kropp Circle“, o 2011 m. persivadino į „Palaye Royale“.

„Palaye Royale“ - „Lonely“: https://youtu.be/f5Nc4kiBaIs

Išleidusi vos 2 singlus, „Palaye Royale“ šokiravo muzikos pasaulį, kai 2014-aisiais laimėjo „MTV“ rengiamą turnyrą „Musical March Madness“. Sutarties su įrašų kompanija tuo metu dar nepasirašiusi grupė turnyro finale pralenkė garsiuosius rokerius „Linkin Park“ ir tapo nugalėtoja. Tai padaryti pavyko dėl itin didelio lojalių grupės gerbėjų palaikymo, kurie neretai vadinami „karališkosios tarybos“ nariais. Ši sėkmė padėjo „Palaye Royale“ pasirašyti sutartį su įrašų kompanija „Sumerian Records“ - ji 2016-aisiais išleido debiutinį grupės albumą „Boom Boom Room (Side A)“. Įrašą išpopuliarino ypač dideliu hitu tapusi daina „Get Higher“.

„Palaye Royale“ - „Get Higher“: https://youtu.be/R3feE0RCLsw

2018 m. buvo išleistas antrasis grupės „Palaye Royale“ albumas „Boom Boom Room (Side B)“. Didelės komercinės sėkmės sulaukusį įrašą grupė pristatė gastroliuodama po visą pasaulį. Gastrolių metu „Palaye Royale“ grojo su ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis Rob Zombie, Marilyn Manson, „Stone Sour“ ir kitomis. 

„Palaye Royale“ - „Dying In A Hot Tub“: https://youtu.be/4AnmemzByVY

2020-aisiais metais „Palaye Royale“ išleido trečiąjį studijinį albumą „The Bastards“, o 2022-aisiais gerbėjai sulaukė ketvirtojo grupės darbo „Fever Dream“. Šio albumo dainas pernai rokeriai atliko ir Vilniuje vykusiame Fever Dream European Tour gastrolių koncerte. „Palaye Royale“ koncertą mūsų šalyje tada pradėjo didžiąja britų roko viltimi vadinama grupė „Yonaka“. 

„Palaye Royale“ - „Broken“: https://youtu.be/CrUM4tVpmRc

2023-uosius grupė užbaigė išleidusi singlą „Dead To Me“, kuris pristatė rokerių mini-albumą „Sextape“, o 2024-uosius pradėjo išleisdama singlą „umakemenotwannadie“ ir mini-albumą „Songs For Sadness“. Šiuos kūrinius ir didžiausius hitus „Palaye Royale“ atliks ir šių metų vasarą Lietuvos sostinėje vyksiančiame koncerte. 

„Palaye Royale“ - „Dead To Me“: https://youtu.be/4t2yMEizfa4

Vienintelį grupės „Palaye Royale“ koncertą, kuris liepos 11-ąją dieną įvyks Lukiškių kalėjimo kieme Vilniuje, pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

„Palaye Royale“ - „umakemenotwannadie“: https://youtu.be/p7XiNvQ5qJ8

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PALAYE ROYALE K 2024-07-11 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 46.50
Renginys PALAYE ROYALE
Data / Laikas K 2024-07-11 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 46.50
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys PALAYE ROYALE
Data / Laikas K 2024-07-11 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 46.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Kalnų parkas, Vilnius
Pirkti bilietą SKI MASK THE SLUMP GOD SKI MASK THE SLUMP GOD Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Natalija Bunkė PopuliarusPopuliarusNatalija Bunkė Klaipėdos vasaros estrada, Klaipėda
Pirkti bilietą Jessica Shy Kaunas PopuliarusPopuliarusJessica Shy Kaunas Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti